Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ranny chłopiec przy drodze. Co stało? Policjanci z Lublińca proszą o kontakt świadków

Facebook Twitter

Policjanci z Lublińca proszą o kontakt świadków wypadku, do którego prawdopodobnie doszło wczoraj (10.07) w Łazach na drodze w kierunku Strzebinia. Około 13.40 do służb wpłynęła informacja o leżącym przy drodze dziecku z widocznymi obrażeniami ciała. 10-letni chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala. Ranny chłopiec przy drodze. Co stało?

fot.facebook.com/SlaskaKWP

Ranny chłopiec przy drodze. Co stało?

10-letni chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala:

Monika Wacławek: Pod numer alarmowy około godziny 13.40 zadzwoniła osoba, która poinformowała, że znalazła dziecko leżące na drodze. Służby, które przyjechały na miejsce, ustaliły, że jest to 10-letni chłopiec. Został on przewieziony do szpitala w Częstochowie. Obecnie policjanci z lublinieckiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratury. Jak doszło do tego zdarzenia? Czy dziecko jadąc na hulajnodze, przewróciło się samo? Czy może doszło do zderzenia z jakimś innym pojazdem?

– mówi asp.szt. Monika Wacławek rzeczniczka Powiatowej Komendy Policji w Lublińcu. Wstępne ustalenia wskazują, że chłopiec prawdopodobnie poruszał się na hulajnodze. Czy był to wypadek, czy chłopiec został potrącony? Świadkowie proszeni są o kontakt.

Ranny chłopiec przy drodze. Kontakt do śledczych

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają teraz okoliczności i przyczynę tego zdarzenia. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z lubliniecką policją pod nr telefonu: 47 85 832 55.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024