Raków zremisował z Olimpią Zambrów

1:1 takim wynikiem zakończył się mecz 24. kolejki II ligi pomiędzy Olimpią Zambrów a Rakowem Częstochowa. Pierwszą bramkę strzelili gospodarze. W 55 minucie celnie uderzył Michał Twardowski. Częstochowianie rzucili się do odrabiania strat. Udało się to dopiero w 72 minucie.

Bramkę dającą nam wyrównanie strzelił kapitan Rakowa Adrian Klepczyński. Mimo prób ze strony obu drużyn wynik meczu nie uległ zmianie. Czerwono-niebiescy dopisali do swojego konta jeden punkt. Z 44 oczkami Raków zajmuje w dalszym ciągu trzecie miejsce w tabeli II ligi. Kolejny mecz częstochowianie rozegrają na własnym boisku, a rywalem będzie GKS Tychy. To spotkanie w sobotę (9.04.) od 16.00.

Olimpia Zambrów – RKS Raków 1:1 (0:0)