Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków zremisował w Retro-Meczu

Facebook Twitter

W spotkaniu 22. kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa bezbramkowo zremisował z Górnikiem Zabrze. Sobotni pojedynek, piłkarze Rakowa rozegrali w historycznych koszulkach, takich jak przed stu laty grali piłkarze Rakowa.

Mecz symbolicznie rozpoczęli dwaj byli zawodnicy Rakowa, którzy grali w klubie w latach 90-tych: Robert Załęski i Sebastian Synoradzki. Posłuchajcie co po meczu mówił trener Marek Papszun:

Podzieliliśmy się punktami z trudnym rywalem, natomiast z perspektywy meczu myślę, że byliśmy lepsi o tę jedną bramkę, ale trzeba ją strzelić, z ilości sytuacji, które sobie stworzyliśmy na tym bardzo trudnym boisku. Mam nadzieję, że ostatni raz graliśmy w Bełchatowie. To jest sprzyjający teren, ale wiadomo drugi dom – nie ma to jak w domu, więc wierzę, że takim prawdziwym, wierzę, że wrócimy za chwilę do siebie i tam będziemy kontynuować grę w Ekstraklasie i tak jak powiedziałem – będziemy walczyć do końca o swoje cele, o swoje marzenia.

Kolejny mecz 3 kwietnia na wyjeździe z przedostatnią w tabeli Stalą Mielec. A stadion przy Limanowskiego ma być gotowy do 17 kwietnia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 lipca 2021