Raków zremisował 1:1 z Górnikiem Zabrze na niedzielnym wyjeździe

Raków zremisował 1:1 z Górnikiem Zabrze i wrócił z wyjazdowego spotkania w meczu 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy z jednym punktem. Tym samym czerwono-niebiescy nie zrewanżowali się przeciwnikowi za porażkę w pierwszym starciu.

Częstochowianie nie mieli szczęścia, bo po słabym początku spotkania, na koniec pierwszej połowy grali chwilę w 10-tkę, ale mimo to wywalczyli rzut karny, który udało się wykorzystać. Jedenastkę na bramkę zamienił Ivi Lopez i na przerwę obydwie drużyny schodziły z remisem. W drugiej połowie lepiej prezentował się zespół z Zabrza, na koniec gola z dystansu zdobył Bartosz Nowak, ale bramkę anulowano z powodu spalonego. Nie tracimy nadziei razem z piłkarzami, nasz zespół 25 lutego spotka się z Wisłą Płock.