Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków rozpocznie sezon Ekstraklasy w meczu z Legią Warszawa

Facebook Twitter

Przed nami weekend ze sportowymi emocjami. Już w sobotę (22.08) Raków zainauguruje sezon Ekstraklasy 2020/2021 w meczu z Legią Warszawa: Mecz odbędzie się na GIEKSA Arenie w Bełchatowie.

Kibice rzecz jasna mile widziani! Należy pamiętać, że mecz odbędzie się zgodnie z reżimem sanitarnym:

W sobotę nasza drużyna zmierzy się z Legią Warszawa. Mecz odbędzie się oczywiście jeszcze w Bełchatowie. Z tego miejsca serdecznie zapraszamy do zakupu biletów i karnetów też na rundę jesienną by wspierać Raków w walce o ligowe zwycięstwa. Zakupu można dokonać oczywiście przez internet i w sklepie w Galerii Jurajskiej. Wszystkie szczegóły na ten temat dostępne są na naszej stronie www.rakow.com. Co ważne, uruchomiliśmy też ponownie sprzedaż na przejazdy autokarowe do Bełchatowa i z powrotem, więc myślę, że doskonała sprawa dla wszystkich kibiców, by pojechać ze znajomymi autokarem i spokojnie wrócić do Częstochowy. 

Należy pamiętać, że mecz odbędzie się zgodnie z reżimem sanitarnym:

Jeżeli chodzi o wytyczne to one się nie zmieniły w stosunku do tego, co obowiązywało w czerwcu i w lipcu, czyli maseczki we wszystkich przejściach, od bramek do swojego miejsca na sektorze, na sektorze już po zajęciu krzesełka możemy maseczkę zdjąć, dostosowywanie się do komunikatów spikera i ochrony, dezynfekcja rąk przed wejściem na stadion. Rownież, co ważne, te maseczki będą obowiązywały w przejazdach autokarowych a wszystkie pozostałe informacje dotyczące tego, o czym muszą pamiętać kibice, będziemy publikować na naszych mediach społecznościowych, żeby nic nikomu nie umknęło. 

– mówiła rzeczniczka Rakowa, Daria Wolenberg.

Początek spotkania o godzinie 20.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj