Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej

Facebook Twitter

W ubiegłym tygodniu piłkarze Rakowa wrócili do treningów po krótkich urlopach, a już od niedzieli (10.01) przebywają w Turcji na zgrupowaniu poprzedzającym rundę wiosenną PKO Ekstraklasy.

To trzeci rok z rzędu, kiedy sztab szkoleniowy „czerwono-niebieskich” decyduje się na obóz przygotowawczy właśnie w Turcji, mówi Daria Wollenberg rzecznik prasowy klubu z Limanowskiego:

W niedzielę drużyna Rakowa rozpoczęła zgrupowanie w tureckim Belek, które potrwa do 22 stycznia. Jeżeli chodzi o kadrę na obóz to tak naprawdę nie ma zbyt wielu zaskoczeń. Dołączył Jarosław Jach, jest też paru zawodników z akademii, którzy mają szansę pokazać się przed sztabem szkoleniowym pierwszej drużyny.

Już dzisiaj (12.01) Raków w pierwszym sparingu zmierzy się z Zorią Ługańsk:

Tych sparingów potem będą jeszcze dwa – z FK Mariupol oraz Dynamem Moskwa a jeżeli chodzi o warunki, oczywiście wszystko jest na najwyższym poziomie, boiska zielone, pogoda piękna a więc nic tylko trenować.

Mecz z drużyną z Ukrainy odbędzie się o godzinie 15.00 czasu polskiego, a transmisję będzie można obejrzeć na kanale Rakowa na youtube.

Pierwszy mecz po przerwie między rundami Raków zagra 29 stycznia w Bełchatowie. Przeciwnikami naszych piłkarzy będzie 3 w tabeli Ekstraklasy – Pogoń Szczecin.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 lipca 2021