Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków kontynuuje akcję społeczną #rakowdbaoswoich

Facebook Twitter

Dzięki zebranym środkom z przedsięwzięcia, „czerwono-niebiescy" robią zakupy głównie dla osób samotnych, seniorów-kibiców dotkniętych kryzysem.

W związku z tym że obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej, klub przygotował też maseczki ochronne:

Raków Częstochowa to nie tylko klub piłkarski ale także społeczność zgromadzona wokół klubu. W czasach trudnych, w czasach pandemii chcemy zadbać o społeczność w Częstochowie i jej okolicy wpierając podstawowymi zakupami spożywczymi. Sytuacja jest trudna nie tylko dla samotnych seniorów ale także dla wielu rodzin i to dla nich ta akcja. Tworzona jest wspólnie z kibicami, bo to kibice swoimi wpłatami za wirtualne bilety na mecz z Zagłębiem Lublin, czy też za zakup maseczek ochronnych produkowanych przez klub dostarczają środki, które są niezbędne do robienia tych zakupów.

Kwotę którą uda się uzyskać z ich sprzedaży również przekaże dla osób samotnych. Jak zakupić taką kibicowską maseczkę?

Kupując maseczkę ochronną także można dołączyć do akcji. Wystarczy wejść na stronę rakow.com, w wiadomości na temat maseczek opisane jest krok po kroku, jak dokonać jej zakupu. Maseczka przyjdzie pocztą, bo oczywiście nie możemy prowadzić sprzedaży stacjonarnej. Myślę, że dla kibiców to będzie gratka, by móc przyozdobić twarz barwami klubowymi.

– mówiła i polecała piłkarską akcję pomocy Daria Wollenberg- rzecznik klubu Raków Częstochowa.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj