Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków kontra Wisła Płock. Już w piątkowy wieczór!

Facebook Twitter

Pora na sport! Wieczorem przy Limanowskiego Raków zmierzy się z Wisłą Płock. Przypomnijmy, od wznowienia rozgrywek „czerwono-niebiescy” nie przegrali jeszcze meczu w Ekstraklasie i nadal aspirują do zajęcia fotela lidera.

Wracamy do domu po dwóch wyjazdach. Przywieźliśmy 4 pkt. Jesteśmy umiarkowanie zadowoleni, bo biorąc po uwagę to ostatnie spotkanie, gdzie główne statystyki wszystkie były po naszej stronie i można było wycisnąć więcej, ale tego nie cofniemy. Przeanalizowaliśmy dobrze mecz. Wiemy też, że popełniliśmy błędy, że trochę na zbyt wiele pozwoliliśmy. Idziemy dale. Przyjeżdża Płock. Ma 1 pkt po trzech spotkaniach. Wiemy, że będą zmiany i jesteśmy na to przygotowani.

O szansach Rakowa w meczu z Wisłą Płock mówi trener częstochowian – Marek Papszun. Raków jest typowany jako faworyt spotkania, choć nie wygrał bezpośrednio żadnego z trzech ostatnich meczów z Wisłą. Jakie jest ogólne nastawienie zespołu przed meczem?

Coraz mniej kolejek do końca Ligii. Trzeba myśleć o tych decydujących rozstrzygnięciach. Nie można tracić punktu. Gramy u siebie i będziemy chcieli po prostu ten mecz wygrać. Zrobimy wszystko, żeby tak się stało.

Pierwszy gwizdek na Limanowskiego zabrzmi o godz. 18:00. Pamiętajcie – dla kibiców MPK uruchamia specjalny powrotny tramwaj na linii nr 3, bezpośrednio po zakończeniu spotkania.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 14 lipca 2024