Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków i Skra zagrają z beniaminkami

Facebook Twitter

Drużyny piłkarskie z naszego miasta czekają w najbliższy weekend mecze z beniaminkami rozgrywek. W meczu 4 kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze Rakowa Częstochowa udadzą się w piątek (18.09) do Bielska Białej, gdzie zmierzą się z drużyną Podbeskidzia. Skra Częstochowa w ramach 4 kolejki 2 ligi podejmie w sobotę (19.09) u siebie Motor Lublin.

Raków bardzo dobrze zaczął rozgrywki i ma na koncie 2 zwycięstwa. W meczu z Podbeskidziem Bielsko Biała podopieczni trenera Marka Papszuna będą faworytem, ale gospodarze na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Dotychczas tegoroczny beniaminek ekstraklasy przegrał jedno spotkanie (2:4 z Górnikiem Zabrze na inaugurację), ale potem stoczył 2 zacięte pojedynki z wyżej notowanymi rywalami (Cracovia Kraków i Jagiellonia Białystok), które zakończyły się remisami 2:2.
Początek meczu w piątek (18.09) o godzinie 18:00.

Piłkarze Skry ponieśli przed tygodniem pierwszą porażkę (z Wigrami Suwałki 1:2), a w  najbliższej kolejce podejmą drugi raz z rzędu u siebie beniaminka 2 ligi – tym razem Motor Lublin. Wcześniej Skra uporała się z KKS Kalisz 1:0. Mamy nadzieję, że powtórzą co najmniej taki wynik w sobotę. Początek meczu na stadionie przy ul. Loretańskiej o godz. 16.00

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj