Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków Częstochowa zremisował z Puszczą Niepołomice 1:1. Trener Papszun: Drużyna cały czas jest jest w budowie

Facebook Twitter

Piłkarze Rakowa, zremisowali 1:1 z Puszczą Niepołomice, podczas rozegranego w środę w Arłamowie meczu kontrolnego. Jedyną bramkę dla czerwono-niebieskich zdobył główką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego 18-letni Tomasz Walczak.

Raków Częstochowa
fot.fb/Raków Częstochowa

Raków Częstochowa zremisował z Puszczą Niepołomice 1:1

Trener na gorąco tuż po ostatnim gwizdku ocenił grę swoich podopiecznych:

Marek Papszun: Z mojej perspektywy bardzo cenny sparing, tym bardziej że wiadomo, ja dołączyłem dopiero do drużyny, jest już trochę nowych zawodników, trochę z wypożyczenia, ale też obserwuję zawodników, którzy już tu byli, na których można liczyć i na których będziemy pewnie ten skład opierali.

A skład jest cały czas w budowie, dodaje trener:

Marek Papszun: Nie mamy teraz jeszcze drużyny, ta drużyna jest w budowie, to jest strzępek tego, co ja widzę na przyszłość, bo to jakim dysponujemy składem i to, co prezentujemy, to dla mnie na tę chwilę jest nie do przyjęcia. Dlatego będziemy pracować, będziemy ściągać zawodników i wierzę, że w przyszłości zobaczymy taką drużynę, jaką byśmy chcieli, bo dzisiaj jeszcze jej nie posiadamy.

Raków sezon 2024/2025 PKO BP Ekstraklasy rozpocznie od wyjazdowego spotkania w Lublinie. Częstochowianie 21 lipca o 20.15 zmierzą się z tamtejszym Motorem, beniaminkiem rozgrywek.

Źródło: Biuro Prasowe RKS

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024