Raków Częstochowa zaprasza do strefy FanZone
W niedzielę wraca strefa FanZone! Przed meczem z Legią zajrzyjcie wcześniej na Limanowskiego 83 i odwiedźcie strefę, w której jak zawsze czekać będzie na Was wiele atrakcji.

Klub przygotował dla Was między innymi trening prowadzony przez trenerów Małej Akademii Raków, minimecz oraz konkurencje dla całej rodziny. Nie zabraknie również stanowiska do malowania twarzy, a także strefy z bańkami mydlanymi, balonów i dmuchańca. Organizatorzy będą mieli dla Was też gorącą herbatę oraz darmową watę cukrową.
Od godziny 16:30 do 17:15 w strefie pojawi się zawodnik Medalików. Będzie to okazja do zrobienia sobie zdjęcia lub otrzymania autografu od naszego piłkarza.
Strefa FanZone będzie otwarta od 14:15 do 17:15. Serdecznie zapraszamy wszystkich do przedmeczowej zabawy i przygotowania do piłkarskich emocji na boisku przy Limanowskiego 83!
Czytaj także: