Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków Częstochowa spotka się z trudnym rywalem w sobotni wieczór

Facebook Twitter

Po przerwie, w której odbywały się mecze reprezentacji, wracają rozgrywki Ekstraklasy. Zawodników Rakowa czeka od razu trudne zadanie. Nasi piłkarze zmierzą się jutro z wysoko notowanym rywalem- Śląskiem Wrocław. Ekipa Jacka Magiery jest sąsiadem częstochowian w tabeli i zajmuje 5 miejsce, Raków jest 4-ty.

Zapowiada się ostre starcie na murawie:

Gramy z czołową drużyną Ekstraklasy we Wrocławiu, gdzie jeszcze nie wygraliśmy, ale będziemy chcieli to zrobić teraz. Cieszę się z tego, co zrobiliśmy w tym okresie przerwy na reprezentacje, a przede wszystkim z tego, że zawodnicy wracają do zdrowia. Dzisiaj już jesteśmy razem. Trenujemy, szykujemy się do ważnego dla nas meczu

– mówi trener Rakowa – Marek Papszun. Czerwono-niebieskich od początku sezonu dziesiątkują kontuzje, ale zespół będzie starał się wystawić optymalny skład i zawalczyć o punkty. Jakiego pojedynku spodziewa się trener?

Myślę, że to będzie dynamiczny mecz, bo Śląski jest taką drużyną aktywną, my również. Spodziewam się takiego dynamicznego meczu, ale też otwartego, który będzie rodził sytuacje i bramki, bo takie jest nastawienie obu drużyn. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało. Nie patrzymy na wyniki, tylko patrzymy co drużyna prezentuje, co możemy wykorzystać, na co musimy uważać i w ten sposób się do tego meczu przygotowujemy

– dodaje Marek Papszun, zachęcając do kibicowania częstochowskim piłkarzom. Początek spotkania we Wrocławiu w sobotę (16.10) o 20.00.

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2021