StartW Radiu Jura Wiadomość dnia

Radio Jura! Mamy dokładnie 5 lat i jeden dzień

Dzisiaj (11.01.) świętujemy na Kwadratach,w samym centrum Częstochowy.  Dziś też na antenie kilka podsumowań.

Jak wyliczyła Katarzyna Fica w ciągu pięciu lat przygotowaliśmy dla was aż 14300 serwisów informacyjnych z miasta i z regionu, które mogliście i dalej możecie posłuchać o każdej pełnej godzinie. Mówiliśmy o wydarzeniach radosnych, ale przekazywaliśmy wam też smutne informacje. Tych radosnych na szczęście było zdecydowanie więcej.

O poranku zadzwoniliśmy już do blisko 400 osób z życzeniami urodzinowymi, w cieszącym się ciągle ogromną popularnością konkursie – Urodziny z Radiem Jura. Organizowaliśmy dla was także szereg innych konkursów. Pamiętacie konkurs „Złap stówę”?  Rozdawaliśmy wam pieniądze, ale nie było łatwo, stówkę wygrywała osoba, która po naszych podpowiedziach najszybciej zlokalizowała nasz żółto niebieski samochód, zaparkowany w którejś z dzielnic miasta.

Tych konkursów organizowaliśmy dla was całe mnóstwo. W walentynki zapraszaliśmy was na romantyczną kolację dla dwojga, ale były spotkania ze św. Mikołajem, Dzień Dziecka i tłuste czwartki… każde wakacje spędzamy z wami w plenerze i wręczamy Wam radiowe upominki… zapraszamy was na koncerty, patronujemy wydarzeniom kulturalnym, wspieramy też częstochowski sport.

Zostaw komentarz