Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Rabaty do sklepów – jak być na bieżąco?

Facebook Twitter

Jak nie szukać, ale mieć rabaty do sklepów? Bardzo pomocne są aplikacje zakupowe – sprawdź, co musisz o nich wiedzieć!

Najlepsze rabaty do sklepów przez cały rok

Nie jest żadną tajemnicą – każdy, kto choć od czas do czasu robi zakupy, chce mieć dostęp do najlepszych promocji. I to nie tylko przy okazji świąt czy innych okazji, ale zawsze i wszędzie – w końcu nigdy nie wiadomo, kiedy zobaczysz wyjątkowo atrakcyjny podarek dla siebie lub bliskiej Ci osoby.

Rabaty do sklepów to znakomity sposób na oszczędności podczas zakupów, ale i uzupełnienie np. garderoby, wyposażenia kuchennego czy po prostu zawartości lodówki. Z drugiej strony tego typu promocje są zazwyczaj ograniczone czasowo lub do wyczerpania towaru. Jak więc być na bieżąco, by wszelkie obniżki zawsze były w zasięgu Twojej ręki?

Poszukiwania rabatów w sklepach

Jednym ze skutecznych sposobów na dotarcie do rabatów w Twoich ulubionych sklepach jest częste sprawdzanie witryn internetowych lub aplikacji mobilnych wybranych marek. Z drugiej strony metoda ta jest dość czasochłonna i wymaga sporo uwagi, nawet jeśli ustawisz sobie stosowne powiadomienia. Odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących rabatów do sklepów stały się aplikacje zakupowe. Na rynku jest ich całe mnóstwo, dość wspomnieć o takich markach jak choćby Ceneo, Listonic, Stocard czy Goodie. Oczywiście każdy z wymienionych programów ma nieco inne możliwości i zalety, warto więc zapoznać się z nimi nieco bliżej, by wybrać najlepsze. Wspomnianą aplikację Goodie możesz pobrać np. na system operacyjny Android, a do tego program ten oferuje mnóstwo udogodnień dla użytkowników, w tym również dostęp do znakomitych rabatów do Twoich ulubionych sklepów.

Co możesz zyskać dzięki apce zakupowej?

Aplikacje zakupowe to w ogromnej mierze wspomniane już rabaty do sklepów. Zależnie od tego, jak często robisz zakupy i jak duże kwoty wydajesz, osiągnięte w ten sposób oszczędności mogą być naprawdę znaczące dla Twojego budżetu. Warto jednak wspomnieć, że rabaty do sklepów to nie tylko czyste promocje polegające na obniżeniu cen wybranych towarów. W przypadku wspomnianej aplikacji Goodie to także tzw. cashback. Na czym to polega? Otóż cashback to nic innego jak zwrot określonej sumy na Twoje konto. Jej wysokość zależy od tego, ile wydasz, lecz nie ulega wątpliwości, że to także dodatkowy rabat dla Ciebie. Aplikacje zakupowe to znacznie więcej. Dzięki ich funkcjonalności możesz także przygotować listę zakupów, aby niczego nie pominąć podczas wizyty w sklepie, a nawet ją udostępnić swoim bliskim lub znajomym. Bez trudu założysz też wszelkiego typu karty lojalnościowe, dzięki którym możesz jeszcze więcej oszczędzić lub brać udział w rozmaitych programach dla stałych klientów. Ponadto dzięki aplikacjom zakupowym sprawdzisz, gdzie znajduje się sklep, którego szukasz oraz oczywiście nie ominie Cię żadna promocja. Prawda, że proste?

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj