Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Punkt kancelaryjno-informacyjny w budynku Urzędu Miasta przy ulicy Waszyngtona nieznacznie zmienił swoje miejsce

Facebook Twitter

Obecnie działa w pomieszczeniu po dawnym kiosku. Do tej pory punkt znajdował się tuż przy wejściu do budynku UMC przy ul. Waszyngtona 5.

Do zadań pracowników obsługujących punkt należy: przyjmowanie od mieszkańców korespondencji papierowej, udzielanie interesantom informacji dot. funkcjonowania jednostek organizacyjnych Urzędu Miasta i sposobu załatwiania spraw, wydawanie druków i formularzy niezbędnych do załatwiania spraw w Urzędzie Miasta oraz udzielanie ogólnych informacji dotyczących sposobu ich wypełniania.

Punkt kancelaryjny nadal nie będzie przyjmował wniosków o wydanie dowodu osobistego, bądź dokumentów związanych z wydaniem prawa jazdy oraz rejestracją pojazdów.

Wszystkie osoby mające pilne sprawy urzędowe będące w toku mogą zadzwonić lub napisać mail do odpowiedniej komórki UM lub konkretnego urzędnika prowadzącego sprawę.

W związku z epidemią koronawirusa, bezpośrednie przyjęcia interesantów w Urzędzie Miasta Częstochowy są nadal limitowane. Obsługa odbywa się w specjalnie przygotowanych punktach, z zastrzeżeniem ograniczonej liczby osób oraz z zachowaniem obowiązujących wymogów sanitarnych (zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, utrzymanie odpowiedniego dystansu).

Szczegółowe informacje dotyczące składania korespondencji dostępne są również w Poradniku Interesanta na stronie www.czestochowa.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj