Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Przedłuża się remont ulicy Zielonej w Łojkach [WIDEO]

Facebook Twitter

„Remont musi być. Niedogodności są nieuniknione, a niezadowolona jest tylko mała grupa ludzi”. Takie słowa usłyszeliśmy w lipcu od burmistrz Blachowni Sylwii Szymańskiej na temat przebudowywanej ul. Zielonej. W Łojkach prace miały zakończyć się do połowy sierpnia.

Takie zapewnienia składała na naszej antenie burmistrz:

Czy prace zostały zakończone? Sprawdziliśmy to osobiście… Od dwóch miesięcy ulica jest praktycznie nieprzejezdna, szczególnie w trakcie opadów.

Powiedzieli nam mieszkańcy ul. Zielonej. Inwestycja miała być oddana do użytku do 15 sierpnia. Tak przewidywał harmonogram prac, który podpisały obie strony. Inwestor czyli gmina Blachownia przedłużyła do tej daty oddanie inwestycji przez wykonawcę. Tymczasem na budowie nadal niewiele się dzieje, a terminy zostały przekroczone.

Przekonuje Sylwia Szymańska, burmistrz Blachowni. Władze gminy otrzymały zapewnienia, że remont zmierza do końca. Czy jednak do końca miesiąca ulica Zielona zyska nową nawierzchnię a ekipy drogowe zdążą ułożyć kostkę brukową? Teren inwestycji jest pod lupą urzędników.

Dodaje burmistrz Blachowni, Sylwia Szymańska.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj