Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Przed nami kolejna odsłona zlotu motoryzacyjnego Illegal Night Częstochowa

Facebook Twitter

W najbliższa sobotę (14.08) w naszym mieście odbędzie się zlot motoryzacyjny Illegal Night Częstochowa. Organizatorzy podczas eventu dostarczą fanom samochodów sporych wrażeń.

fot. facebook.com/illegalnightczestochowa

Przy okazji będzie można pomóc pensjonariuszom z częstochowskiego hospicjum, gdyż w trakcie wydarzenia będzie prowadzona zbiórka dla placówki:

14 sierpnia na pierwsze urodziny Illegal Night Częstochowa wraz z chłopakami z Shine robimy spot. Jest to spot zamknięty, prowadzimy selekcję samochodów, natomiast każdy może przyjść i odwiedzić. Cel charytatywny polega na zebraniu sumy pieniędzy na hospicjum przy ul. Krakowskiej

– zachęca Kacper – jeden z organizatorów Illegal Night Częstochowa. Wydarzenie motoryzacyjne odbędzie się przy Al. Wojska Polskiego 17/19 od strony ul. Bohaterów Katynia. Podczas eventu będzie można zaprezentować swoje auto, ale najpierw trzeba to zgłosić do organizatorów. Mile widziane są stuningowane auta:

Mamy specjalnego maila przygotowanego, na którego każda chętna osoba może zgłosić swoją kandydaturę. Tam potrzebujemy zdjęcie samochodu i parę słów o sobie. Zależy nam na tym, żeby samochody, które znajdują się bezpośrednio na naszym placu firmowym, to były samochody „wycacane”, żeby każda osoba, która przyjdzie mogła sobie ten samochód zobaczyć i parę słów o nim usłyszeć. Przede wszystkim zależy nam na tym, żeby każda odwiedzająca osoba, która niekoniecznie dostała się z selekcji, do nas wpadła, zabrała ze sobą wszystkich swoich najmłodszych, czyli dzieci, kuzynów, bo mamy dla nich przygotowane dmuchańce i parę fajnych atrakcji. Chodzi o to, żeby bawić się tą motoryzacją – na tym nam zależy

– zapowiada sobotni zlot Szymon -organizator Illegal Night Częstochowa. W jaki sposób będzie można pomóc hospicjum?

Każdy odwiedzający będzie mógł wrzucić coś do puszki. Samochód, który się dostał, i który jest wystawiony, i który przeszedł pozytywnie zgłoszenie wykupuje bilet o wartości 20 zł, co idzie w 100% na hospicjum i dostają od nas małe gadżety np. smycze itp.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdziecie w internecie TUTAJ 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj