Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Przed nami hit 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Raków zagra z Legią!

Facebook Twitter

Już w sobotę (25.09) Raków Częstochowa zmierzy się na Łazienkowskiej z Legią Warszawa. Mimo, że nasi piłkarze ani „Wojskowi” nie zajmują wysokich miejsc w tabeli, to sobotni mecz będzie hitem 9 kolejki Ekstraklasy.

Obie drużyny podejdą do jutrzejszego spotkania po ciężkich przeprawach w Pucharze Polski. Zarówno Rakowowi, jak i Legii sporo krwi napsuli trzecioligowcy- Stal Rzeszów i Wigry Suwałki. Ale wydaje się, że to „Wojskowi” są w lepszym położeniu, gdyż wystąpili z Wigrami w dość rezerwowym składzie:

My się nie możemy porównać z Legią i z tą kadrą, bo to nie ten rozmiar kapelusza. My dopiero dążymy do tego, żeby taką kadrę mieć. Zawsze bardzo poważnie traktowaliśmy Puchar Polski.

I zapewne do sobotniego meczu trener Rakowa Marek Papszun – podejdzie tak samo poważnie. Jednak szkoleniowiec naszych piłkarzy nie ma łatwego orzecha do zgryzienia, jeśli chodzi o skład. Przypomnijmy, Zoran Arsenić i Ben Lederman rehabilitują się po kontuzjach. Do dyspozycji trenera nie będą prawdopodobnie także Milan Rundić, Marcin Cebula i Vladan Kovacević. Pod znakiem zapytania stoi także występ Patryka Kuna.

A batalia warszawsko- częstochowska rozpocznie się jutro o 20.30

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj