Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Przebudowa DK 91. Nowa organizacja ruchu już obowiązuje!

Facebook Twitter

Przez blisko rok potrwają intensywne prace przy przebudowie DK91 w Częstochowie, a dla kierowców w tym czasie utrudnieniem będzie przejazd przez Częstochowę. Drogowcy kierują tranzyt przez autostradę, ale dużą część samochodów objazd poprowadzi z al. Wojska Polskiego przez centrum miasta.

W czwartek (03.11.) w Częstochowie zaczyna obowiązywać nowa organizacja ruchu, choć od kilku dni nowe oznakowanie już zaskakiwało kierowców. Poza zamknięciem sporej części al. Wojska Polskiego, zmiany dotkną właśnie ścisłe centrum miasta, przez które biegnie objazd do Katowic. Zalecany jest ulicami: Jana Pawła II, Dąbrowskiego, Nowowiejskiego, Bohaterów Monte Cassino, Jagiellońską, Orkana, 11 listopada, Jesienną, Rakowską do al. Wojska Polskiego.

Dla kierowców jadących na północ, objazd w kierunku Warszawy wiedzie po skręcie w lewo w ul. Krakowską ulicami: Kanał Kohna, Nadrzeczną, przez Rondo Trzech Krzyży do al. Jana Pawła II i węzła nad DK91. Przy Racławickiej wprowadzono ruch jednokierunkowy do Dąbrowskiego, w kierunku Pułaskiego jedziemy przez Jasnogórską.

Tak ma być przez blisko rok. Pamiętajcie o ograniczeniu prędkości na Dąbrowskiego, Nowowiejskiego i ograniczeniach w parkowaniu.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 czerwca 2023