Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Projekt Wspieraj Kulturę – majowy maraton czytelniczy z częstochowską poezją

Facebook Twitter

Częstochowski projekt Wspieraj Kulturę tym razem również na rzecz lokalnego środowiska poetyckiego. Promuje i zachęca do obcowania z poezją naszych autorów.

fot. facebook.com/wspierajkulture

Wszystko podczas Majowego Maratonu Czytelniczego:

Mam propozycję, aby nadchodzący weekend majowy spędzić aktywnie, spędzić go biorąc udział w pierwszym organizowanym przeze mnie Częstochowskim Maratonie Czytelniczym. To doskonała okazja do tego, aby poznać częstochowskie środowisko literackie oraz twórczość. W maju w maratonie stawiamy na poezję.

Majówka przed nami, dlatego dłuższy czas odpoczynku zachęca do korzystania z pogody w plenerze z książką w ręku. Mówi o tym pomyśle Robert Jasiak:

W nadchodzący weekend majowy masz za zadanie przeczytać minimum jedną książkę poetycką, autorstwa poetki pochodzącej bądź poety pochodzącego z naszego miasta. Jeśli będziecie mieli z tym kłopot, to w mediach społecznościowych będę polecał książki częstochowskich poetów. Zachęcam do wzięcia udziału w maratonie.

Więcej o maratonie czytelniczym podczas majówki znajdziecie na facebookowym profilu projektu Wspieraj Kulturę. Polecał naszym mieszkańcom Robert Jasiak.

 

Zobacz także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lutego 2024