Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Prace drogowe w Poczesnej: Będą jutro utrudnienia w komunikacji autobusowej. Linie nr 65 i 68 pojadą zmienioną trasą

Facebook Twitter

Jak informuje Biuro Inżyniera Ruch objazdy będą wprowadzone w godz. 7:00-21:00. Linia 65 od Częstochowy do przystanku POCZESNA BOCIANIA GÓRKA będzie kursować bez zmian, następnie w Poczesnej ulicą Wolności do ronda przy cmentarzu i dalej bezpośrednio do Zawodzia.

Dzień bez samochodu
fot. czestochowa.pl

Linia 68 do przystanku POCZESNA BOCIANIA GÓRKA będzie kursować bez zmian, następnie w Poczesnej ulicą Wolności do ronda przy cmentarzu, dalej Cmentarną, Górniczą i Przemysłową do Kolonii Borek i potem już stałą trasą w kierunku Nierady.

Z powodu prac drogowych w Poczesnej na ulicy Szkolnej, w dniu 19 sierpnia 2022 r. w godzinach 7:00-21:00, będą obowiązywać objazdy na liniach 65 i 68.

Linia 65

Na odcinku od Częstochowy do przystanku POCZESNA BOCIANIA GÓRKA będzie kursować bez zmian, następnie w Poczesnej ulicą Wolności do ronda przy cmentarzu i dalej bezpośrednio do Zawodzia (w obu kierunkach). Ze względu na skróconą trasę, wszystkie odjazdy z Zawodzia oprócz kursu o 16:40, będą rozpoczynały się z opóźnieniem o 6 minut względem rozkładu jazdy.

Linia 68

Na odcinku od Częstochowy do przystanku POCZESNA BOCIANIA GÓRKA będzie kursować bez zmian, następnie w Poczesnej ulicą Wolności do ronda przy cmentarzu, dalej Cmentarną, Górniczą i Przemysłową do Kolonii Borek (w zamian za linię 65) i już stałą trasą w kierunku Nierady. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

W trakcie objazdu przystanki POCZESNA SZKOŁA oraz POCZESNA PROSTA będą nieczynne.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 lipca 2024