Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pożar w Myszkowie – nowe informacje

Facebook Twitter

Pojawiły się nowe informacje w sprawie pożaru, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Myszkowie. Jak już wiecie z Radia Jura, na miejscu strażacy znaleźli ciała dwóch mężczyzn.

Dostaliśmy informację na stanowisko kierowania Komendy Powiatowej, że doszło do pożaru najprawdopodobniej domku letniskowego. Strażacy, kiedy dotarli na miejsce, okazało się, że budynek jest w całości objęty pożarem. Nie był to budynek letniskowy, był to budynek, który przeznaczony był dla gości, także to był taki budynek większy. Z początkowych ustaleń w wyniku rozpoznania udało się ustalić, że najprawdopodobniej w budynku przebywają dwie osoby

– mówił nam w poniedziałek st. kpt Mariusz Szczepański dowódca jednostki ratowniczo – gaśniczej w Myszkowie. Teraz na jaw wychodzą nowe informacje. W pożarze zginęło dwóch biznesmenów z naszego regionu. Prezes i wiceprezes dużej firmy, produkującej w Lisowie kostkę brukową. Sprawą zajmują się śledczy z Myszkowa i tamtejsza Prokuratura Rejonowa. Prawdopodobna przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj