Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pożar w Myszkowie. Jedna osoba zginęła

Facebook Twitter

Tragiczny pożar w Myszkowie. Ogień pojawił się we wtorek (8.11) kilka minut po 23:00 w znajdującym się przy ul. Słowackiego warsztacie. Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej.

Interwencje po burzach Mocne zadymienie w rejonie Lisińca wypadek w kokawie Utrudnienia w ruchu w Częstochowie

Po ugaszeniu ognia, w budynku znaleziono ciało 70-letniego mężczyzny. Przyczyny pożaru wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

AKTUALIZACJA:

72-letni mężczyzna zginął w pożarze, do którego doszło dzisiejszej (09.11) nocy w Myszkowie. Po 23:00 na jedną z posesji w Myszkowie, przy ul. Słowackiego zostały wezwane 4 jednostki straży pożarnej. Szybko udało się ugasić pożar, który pojawił się w jednym z pomieszczeń gospodarczych. Wiadomo, że w płomieniach śmierć poniósł gospodarz, właściciel domu. Nikt inny nie odniósł obrażeń, poinformowała nas rzecznik powiatowej komendy policji Barbara Poznańska. Policja myszkowska pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegóły tego tragicznego zdarzenia. Biegli sprawdzą co było bezpośrednią przyczyną zgonu 72-latka. Przyczyny wybuchu ognia zbadają teraz eksperci z zakresu pożarnictwa.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024