Powstaje program współpracy Częstochowy z lokalnymi NGO na 2025 rok
Częstochowa zaprasza organizacje trzeciego sektora ponownie do współpracy. Wkrótce powstanie program aktywności na 2025 rok.

Szacowany czas czytania: 00:33
Program współpracy Częstochowy
Wszystkie częstochowskie organizacje pozarządowe zostały zaproszone do jego współtworzenia. Propozycje zadań można przesyłać elektronicznie na adres ngo@czestochowa.um.gov.pl jeszcze do 6 września. Zgłoszone pomysły zostaną ocenione przez Urząd Miasta, a najważniejsze z nich będą podstawą przyszłorocznych konkursów ofert. Pytania można kierować do Wydziału Polityki Społecznej lub Częstochowskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, które nadzorują działania między miastem a organizacjami społecznymi.
Czytaj także: