Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Poważny wypadek w miejscowości Brzeziny Kolonia. Do rannego wezwano śmigłowiec LPR

Facebook Twitter

Poważny wypadek w miejscowości Brzeziny Kolonia w gminie Poczesna. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Do wypadku doszło w czwartek (24.03) na ulicy Staszica ok godz. 10:20. Strażacy z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu uwolnili jedną osobę z rozbitego samochodu.

Na miejscu nadal pracują wszystkie służby, wezwano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.Ulica Staszica w Brzezinach jest nieprzejezdna. Policja kieruje na objazdy.

AKTUALIZACJA:

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym. O wstępne ustalenia pytaliśmy w Komendzie Miejskiej Policji:

Kierujący Fordem, lat 54, jadąc od ul. Żyznej w kierunku na Wrzosową, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem i wjechał naprzeciwległy pas ruchu, którym prawidłowo poruszał się kierujący pojazdem Scanią. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku czego kierujący Fordem musiał być wycinany ze swojego pojazdu. Na chwilę obecną został zabrany lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala. Nie znamy stanu trzeźwości kierującego Fordem. Kierowca pojazdu Scania jest trzeźwy.

Jak mówi asp. Daniel Zych nadal mogą występować utrudnienia z przejazdem ulicą Staszica w Brzezinach.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj