Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Poważne utrudnienia na A1- zablokowana jest nitka w stronę Łodzi [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Uwaga kierowcy! Poważny wypadek na Autostradowej obwodnicy Częstochowy. Na wysokości węzła Częstochowa Północ przewróciła się ciężarówka. Całkowicie zablokowana jest nitka w stronę łodzi.

fot. slaska.policja.gov.pl

Jedna osoba została w tym wypadku ranna. Policja zorganizowała objazd przez krajowa 91. Utrudnienia mogą jeszcze potrwać 2 godziny.

AKTUALIZACJA:

Pijany za kierownicą cysterny, doprowadził do wypadku na A1. Około 11.30 na 417. kilometrze autostrady, 43-latek utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ciągnik siodłowy z naczepą przewrócił się na bok, blokując drogę w kierunku Łodzi.

fot. slaska.policja.gov.pl

Jeszcze kilka godzin potrwa usuwanie skutków zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj (26.11.) w miejscowości Mykanów na autostradzie A1. Kierujący zespołem pojazdów, 43-letni mieszkaniec województwie kujawsko-pomorskiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego utracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Cysterna, którą kierował, przewróciła się na bok, powodując wyciek przewożonej tzw. gęstwy drożdżowej, blokując pasy ruchu w kierunku Łodzi. Kierujący z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak się okazało, był pijany. Badanie przeprowadzone przez mundurowych wykazało ponad 1,3 promila alkoholu w jego organizmie.

fot. slaska.policja.gov.pl

 

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

 

Zobacz także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj