Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Poszukiwania Jacka Jaworka trwają od blisko roku. Czy nowe portrety pozwolą schwytać zabójcę?

Facebook Twitter

Poszukiwania Jacka Jaworka w sprawie potrójnego morderstwa trwa od blisko roku. Przestępca ciągle nie został schwytany. Śląska policja jednak nie odpuszcza. Wciąż też czeka na sygnały od osób, które rozpoznały gdzieś poszukiwanego. Pomóc mają nowe portrety pamięciowe.

Śledztwo w sprawie zabójstwa ruszyło po tragedii we wsi Borowce w lipcu 2021 r. Pod Częstochową domniemany sprawca pozbawił życia troje członków rodziny. Podejrzewany o tę zbrodnię Jacek Jaworek jest nadal poszukiwany przez organy ścigania. Śledczy tym razem opublikowali tzw. portrety progresywne poszukiwanego mężczyzny. Obrazują one jak może obecnie wyglądać, jak mógł zmienić swój wygląd, aby uniknąć schwytania.

Portrety przygotował biegły z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Katowicach. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112.

Wszystkie wiadomości dotyczące tej sprawy znajdziecie TUTAJ.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024