Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Poszukiwani przez policję. Trzech zatrzymali stróże prawa

Facebook Twitter

Częstochowscy „poszukiwacze” w ciągu dwóch dni zatrzymali trzech mężczyzn. Poszukiwani na podstawie listów gończych wpadli dzień po dniu. Teraz już żaden z nich nie uniknie kary.

Poszukiwani przez policję
fot. policja Częstochowa

Poszukiwani przez policję – już za kratami

Kryminalni z częstochowskiego Referatu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób wpadli na trop 56-latka (bez stałego miejsca pobytu), który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, chcąc za wszelką cenę uniknąć kary więzienia. Za mężczyzną został wydany przez sąd list gończy. W poniedziałek „poszukiwacze” zauważyli go, gdy wychodził z jednego z częstochowskich urzędów. Od razu został zatrzymany i trafił już za kraty. Tam spędzi 6 miesięcy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Poszukiwani przez policję trafili do aresztu fot. policja Częstochowa

Tego samego dnia w ręce tych samych policjantów, wpadł 23-letni mieszkaniec Częstochowy. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za zniszczenie mienia. Stróże prawa na ulicy Okólnej zatrzymali opla astrę, którym kierował poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił już do więzienia. Tam spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Natomiast wczoraj po południu częstochowscy poszukiwacze zatrzymali 49-latka, którego na podstawie listu gończego poszukiwała częstochowska prokuratura za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacji. Mężczyzna został zatrzymany w Rudnikach, akurat jak wychodził z domu. Decyzją prokuratora trafił do aresztu. Tam spędzi 30 dni.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2024