Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Postępy prac na stadionie Rakowa – montaż trybun trwa i już rozkładają murawę na boisku

Facebook Twitter

Sytuacja piłkarskiego klubu Rakowa nieciekawa w koronawirusowej rzeczywistości. Ale oprócz pandemii wszyscy zainteresowani zerkają w kalendarz bo czas nagli. W temacie prowadzonej przebudowy na stadionie, kibice i działacze czekają na połowę kwietnia.

Wszyscy szykowali się na doping drużyny w meczu z Lechem Poznań już przy Limanowskiego:

Prace budowlane na stadionie są już bardzo zaawansowane. Natomiast trzeba powiedzieć, że potrzebujemy jeszcze trochę się uzbroić w cierpliwość, jeśli chodzi o to dokładne potwierdzenie, czy uda się zagrać mecz z Lechem Poznań już tutaj w Częstochowie przy Limanowskiego czy mimo wszystko jeszcze te jeden mecz trzeba będzie zagrać w Bełchatowie. Na razie wierzymy, że tak będzie, że to się uda, że wrócimy do Częstochowy. Na ten moment trwają prace, jeśli chodzi o budowę trybun, które trwają już od dawna.

Postęp prac na stadionie widać

– zaznacza rzecznik klubu Michał Szprendałowicz, budowa trybun wciąż trwa. Prace przeniosły się też na samą płytę stadionu:

Trwa nowa rzecz, czyli rozkładanie murawy na boisku. Robi się coraz bardziej zielono i trzeba powiedzieć, że te prace idą bardzo szybko, także przy sprzyjającej pogodzie wierzymy, że ta trawa się szybko ukorzeni, zazieleni i akurat ona tu problemu nie będzie stanowiła żadnego. Trawa potzebuje na ukorzenienie kilkanaście dni, także myślę, że to przeszkodą żadną nie będzie.

Piłkarze i działacze odliczają czas do powrotu na częstochowski sportowy obiekt po przebudowie. O postępach prac przy Limanowskiego rozmawialiśmy z rzecznikiem klubu Michałem Szprendałowiczem.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj