Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Porażki Rakowa i Skry

Facebook Twitter

Nie była to udana sobota (05.12) dla drużyn piłkarskich z naszego miasta. W meczu 12 kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa przegrał we Wrocławiu ze Śląskiem 0:1. Swój wyjazdowy mecz przegrała też Skra Częstochowa, ulegając w 17 kolejce 2 ligi Błękitnym Stargard również 0:1.

Raków Częstochowa udał się na mecz ze Śląskiem Wrocław w roli lidera ekstraklasy. Niestety podopieczni trenera Marka Papszuna nie rozegrali najlepszego spotkania i przegrali 0:1 pod bramce Bartłomieja Pawłowskiego w 71 min. Swój mecz wygrała Legia Warszawa (z Lechią Gdańsk 2:0) i zajęła miejsce Rakowa na szczycie tabeli. Następny mecz „czerwono-niebiescy” rozegrają w niedzielę (13.12), na stadionie w Bełchatowie podejmą Jagiellonię Białystok.
Skra Częstochowa poniosła drugą porażkę z rzędu, tym razem ulegając Błękitnym Stargard. Porażka boli tym bardziej, że straciła gola w ostatniej minucie spotkania. Podopieczni trenera Marka Gołębiewskiego zakończyli tym samym rywalizację w tym roku, zajmując na ten moment 5 miejsce w tabeli, z dorobkiem 28 punktów.

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj