Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Porażka Skry ze Stalą Rzeszów

Facebook Twitter

W meczu 7 kolejki 2 ligi rozegranym w niedzielę (04.10) piłkarze Skry Częstochowa przegrali w Rzeszowie ze Stalą 2:3 (0:1). Częstochowianie przegrywali już 0:3, ale po trafieniach Adama Mesjasza w 75 min. i Kamila Wojtyry w 88 min. byli bliscy wyrównania.

Stal Rzeszów, która po niedzielnej wygranej ze Skrą jest liderem 2 ligi, postawiła naszym piłkarzom trudne warunki. W 39 min. rzeszowianie objęli prowadzenie po strzale z rzutu karnego Wojciecha Reimana. Skra miała okazję wyrównać pod koniec 1 połowy, ale w bramkę z rzutu karnego nie trafił Mesjasz. Druga część spotkania zaczęła się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy po trafieniach Marcela Kotwicy i Łukasza Góry w 53 min. prowadzili już 3:0. Wydawało się, że faworyt odniesie pewną wygraną, ale do głosu zaczęli dochodzić „Skrzacy”. Niestety czasu starczyło tylko na zdobycie 2 goli przez Mesjasza i Wojtyrę i Skra Częstochowa po walce przegrała ostatecznie ze Stalą Rzeszów 2:3.
Po tym meczu nasza drużyna wciąż zajmuje wysokie, 4 miejsce w tabeli, z dorobkiem 13 pkt. Następny mecz Skra rozegra w sobotę (10.10.), kiedy to na stadionie przy ul. Loretańskiej podejmie kolejnego beniaminka, drużynę Sokół Ostróda.

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj