StartWiadomość dnia Wiadomości

Ponad 100 osób szuka młodego mężczyzny

Jak dowiedziało się Radio Jura – 24-latek stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Chwilę później, mężczyzna zostawił samochód i oddalił się w nieznanym kierunku. Do zdarzenia doszło w miejscowości Małusy Wielkie niedaleko Mstowa. Jak powiedział nam podinspektor Marek Struski, mężczyzna nie wrócił też do domu. Jego zaginięcie rodzina zgłosiła następnego dnia.

W poszukiwaniach biorą udział policjanci, strażacy, ratownicy „GOPR” oraz słuchacze Centralnej Szkoły Pożarnictwa. Do poszukiwań użyto również „dronów”. Łącznie ponad sto osób sprawdza rejon miejsca zamieszkania, okoliczne pola i lasy oraz miejsca gdzie mężczyzna mógł się udać.

24-letni Bartłomiej Świtoń ma 170 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma ciemne – krótkie włosy. W momencie zaginięcia ubrany był w beżowe spodnie, zieloną koszulę w kratę.

Jeśli posiadacie informacje w tej sprawie, skontaktujcie się z policją. Dzwońcie pod 112, 997 lub bezpośrednio do Komisariatu Policji w Kłomnicach, tel. nr 34 369 08 15.

 

Zostaw komentarz