Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pomóż sobie w przygotowaniach do matury. Zgłoszenia mailowe na darmowe kursy już tylko do niedzieli

Facebook Twitter

Pomóż sobie przed maturą, podpowiada częstochowska kadra akademicka. Zajęcia, które pomogą uczniom przygotować się do ważnych egzaminów, czekają na chętnych na Politechnice Częstochowskiej.

fot. Pixabay

Kursy przygotowawcze ruszą w październiku:

Magdalena Fijołek: Politechnika Częstochowska ponownie zaprasza wszystkich maturzystów na zajęcia przygotowawcze do egzaminów, do matury, do egzaminów zawodowych. Jeżeli chodzi o maturę, są to zajęcia z biologii, chemii, fizyki, informatyki, matematyki zarówno na poziomie rozszerzonym, jak i podstawowym. Jeżeli chodzi o egzaminy zawodowe, to tutaj na kierunku technik ekonomista i technik rachunkowości

– mówi Magdalena Fijołek, rzecznik Politechniki Częstochowskiej. Kadra uczelni wesprze w przygotowaniu do egzaminów dla maturzystów stacjonarnie – od października do kwietnia przyszłego roku. Zaplanowanych jest 15 spotkań po 3 godziny. Warto pamiętać, że na kursy może przyjąć ograniczoną liczbę słuchaczy:

Magdalena Fijołek: Oczekujemy na maile do 2 października. Po 2 października wszyscy ci, którzy się zgłoszą, będą otrzymywać odpowiedzi na to, czy są zapisani na te zajęcia. Będzie też lista rezerwowa. Jak wiadomo nie wszyscy ci, którzy się zapisują, później się pojawiają na zajęciach. Zajęcia z informatyki i matematyki będą odbywać się w tygodniu w czwartki i piątki, natomiast pozostałe zajęcia przygotowujące do egzaminów zawodowych, jak i do matury z biologii, chemii i fizyki będą odbywać się w soboty.

Zajęcia są darmowe, a przydatne szczegóły dotyczące kursów można znaleźć na stronie: pcz.pl w zakładce współpraca i promocja. Do udziału zachęca Magdalena Fijołek.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024