Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pomoc na Miarę to najnowsza w mieście akcja pomocowa i zbiórka na rzecz zwierząt z częstochowskiego schroniska

Facebook Twitter

Możecie znaleźć ją w sieci, ale czworonogi można wesprzeć również przywożąc karmę czy artykuły przydatne dla zwierząt do biura nieruchomości przy ul. Dąbrowskiego.

Zbiórka to też okazja do propagowania adopcji zwierzaków:

Częstochowa bardzo chętnie adoptuje zwierzęta, co uważam jest takim naszym świadectwem tego, że rozumiemy na czym polega potrzeba adopcji, ponieważ co roku liczba zwierząt – kotów i psów, które odchodzą do nowych domów, jest coraz większa. W tamtym roku mieliśmy prawie 500 zwierząt, które znalazły nowy dom, więc ja myślę, że po tej akcji tych adopcji będzie dwa razy tyle. 

Oprócz pomocy rzeczowej, zbiórka pieniężna prowadzona jest w internecie. O wsparcie przytuliska apelują społeczny konsultant ds. ochrony zwierząt Małgorzata Iżyńska i Adrian Dąbrowski, współautor i pomysłodawca akcji.

Bardzo często pomagamy w akcjach charytatywnych, zarówno dla Domu Dziecka, jak i zbieramy pieniądze dla różnych dzieci, które są w potrzebie. Tym razem padło na zwierzęta. Mamy tutaj miłośniczki zwierząt u nas w biurze. Wiemy, że zwierzęta są bardzo potrzebujące a same sobie nie poradzą. To jest coś, co my możemy zrobić od siebie, możemy się podzielić. Akurat trafiło tak, że padł pomysł wspólnie i się zrealizował.

– mówił Adrian Dąbrowski z częstochowskiego biura nieruchomości. Na potrzeby przedsięwzięcia powstał także krótki klip promujący zbiórkę. Znajdziecie ją wpisując na portalu pomagam.pl: Pomoc na Miarę.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj