Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Policjanci z Kłobucka znaleźli 2 kg marihuany

Facebook Twitter

2 kilogramy marihuany znalezione u 24-latka. Kryminalni weszli do jednego z domów w miejscowości Truskolasy, to gmina Wręczyca Wielka. Właściciel nielegalnego suszu usłyszał zarzuty, za co grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.

W tym tygodniu, kłobuccy kryminalni dostali informację, że jeden z mieszkańców Truskolasów może posiadać znaczną ilość narkotyków. Ustalenia szybko potwierdziły się w czasie przeszukania jego domu. Policjanci znaleźli u 24-latka, niespełna 2 kilogramy zielonego suszu oraz przyrządy służące do jego wytwarzania.

Okazało się, że mężczyzna już wcześniej ale w innym miejscu, prowadził uprawę konopi. W trakcie przeszukania, właściciela narkotyków nie było na miejscu, następnego dnia sam zgłosił się na policję i został zatrzymany. 24-latek w Prokuraturze Rejonowej w Częstochowie usłyszał zarzuty dotyczące prowadzenia uprawy konopi oraz posiadania znacznej ilości narkotyku, za co grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu. Wobec podejrzanego prokurator zastosował również poręczenie majątkowe oraz policyjny dozór. O dalszym losie podejrzanego zadecyduje prokurator i sąd.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022