Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Policjanci z Kłobucka zatrzymali grasującego tam zboczeńca

Facebook Twitter

Policjanci z Kłobucka zatrzymali mężczyznę, który zaatakował w parku 16 latkę. 58-letni pedofil z Kłobucka zaatakował w parku nastoletnią dziewczynę. Groźny sprawca został zatrzymany i aresztowany przez sąd.

fot. klobuck.policja.gov.pl/

Trwa policyjne śledztwo w tej sprawie:

Do kłobuckiej komendy zgłosiła się kobieta ze zrozpaczoną, nastoletnią córką. Z rozmowy z matką wynikało, że gdy jej małoletnia córka przechodziła przez park przy ul. Topolowej w Kłobucku, podszedł do niej nieznany mężczyzna, który przemocą doprowadził małoletnią do poddania się tzw. innej czynności seksualnej. Kłobuccy policjanci bezpośrednio po otrzymanym zgłoszeniu, zatrzymali 58-letniego mieszkańca gminy Kłobuck.

Jak mówi sierż. szt. Marlena Wiśniewska, oficer prasowy kłobuckiej jednostki policji, kryminalni proszą o kontakt wszystkie inne osoby, które mogą być wśród pokrzywdzonych, ale i świadków podobnych zdarzeń:

Sąd zastosował tymczasowy areszt dla sprawcy. Najbliższe miesiące spędzi on za kratkami. Za to przestępstwo grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Z posiadanych informacji wynika, że tych osób pokrzywdzonych może być niestety więcej, dlatego apelujemy i prosimy o kontakt w przedmiotowej sprawie z Komendą Powiatową w Kłobucku 

– apelowała rzecznik miejskiej komendy w Kłobucku.

Kłobucka policja twierdzi, że osób pokrzywdzonych może być więcej, dlatego prosimy o kontakt w przedmiotowej sprawie z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku, ulica Bohaterów Bitwy pod Mokrą 5, numer telefonu 47 85 82 200.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj