Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Policja ws. bryły lodu, która zraniła ojca z dzieckiem. Sprawa zgłoszona do prokuratury

Facebook Twitter

Wracamy do sprawy poszkodowanego ojca z małym dzieckiem, na których przy al. Armii Krajowej w dzielnicy Tysiąclecie, spadła zamarznięta bryła z dachu. Trafili z obrażeniami do szpitala. Sprawę bada policja.

Informuje rzecznik miejskiej komendy Sabina Chyra-Giereś:

Sabina Chyra-Giereś: Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16:00. Wstępne ustalenia wskazują, że na przechodzącego przed jednym z bloków przy al. Armii Krajowej, 34-letniego mężczyznę i 13-miesięczne dziecko spadła z dachu budynku bryła śniegu. Zarówno mężczyzna, jak i dziecko z obrażeniami głowy trafili do szpitala. Stan dziecka jest poważny. O zdarzeniu została powiadomiona częstochowska prokuratura, a czynności prowadzone są pod kątem narażenia człowieka na niebezpieczeństwo.

Wiadomo, że chodzi o czteropiętrowy budynek administrowany przez ZGM TBS. Cały teren został odgrodzony, strażacy na miejscu usunęli lód. Uważajmy na nawisy śnieżne, bryły lodu i śniegu, które osuwają się z dachów na skutek roztopów. Dla bezpieczeństwa nie poruszajmy się chodnikiem tuż przy elewacjach budynków.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj