Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Policja w Częstochowie: Był poszukiwany od 10 lat, został zatrzymany

Poszukiwany od 10 lat za kradzież mężczyzna został zatrzymany w drodze do Prudnika. Policjanci z Częstochowy szukali 38-latka od dłuższego czasu, Sąd Rejonowy w Częstochowie wydał za nim list gończy.

Spowodował kolizję policja na Śląsku Zerwał z szyi złoty łańcuszek Policja w Częstochowie: Policja publikuje wizerunek mężczyzny kobieta zaczepiała dzieci Najlepszy dzielnicowy Częstochowy
fot. czestochowa.policja.gov.pl

Szacowany czas czytania: 00:36

Policja w Częstochowie

Mundurowi analizując sprawę sprzed 10 lat, wpadli na trop 38 – latka. „Łowcy głów” ustalili, że poszukiwany mężczyzna może w sobotę (17.08.) przemieszczać się chevroletem w kierunku Prudnika. Poprosili więc kolegów z tej miejscowości o pomoc w jego zatrzymaniu.

Dzięki współpracy dwóch jednostek, tego samego dnia na drodze wojewódzkiej nr 414 w okolicy Dobroszewic, zatrzymano do kontroli drogowej pojazd, którym podróżował poszukiwany 38-latek. Mężczyzna od razu został zatrzymany i trafił już do aresztu. Za dokonanie kradzieży spędzi tam najbliższy rok.

Czytaj także

REKLAMA