Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Policja kontroluje razem z WOT i Strażą Miejską

Facebook Twitter

O maseczce możemy nie pamiętać jedynie w domu, w samochodzie czy w lesie i parku, ale już w sklepie, autobusie, na wolnym powietrzu jest niezbędna.

Policjanci sprawdzają wraz z innymi mundurowymi jak nakazy i obostrzenia są respektowane przez mieszkańców w czasie obowiązywania tzw. „czerwonej strefy”. Patrole interweniowały już m.in. na Placu Biegańskiego podczas manifestacji czy w jednej z dyskotek.

Podchodząc właśnie lekceważąco do prowadzonych obostrzeń narażamy siebie a także innych na utratę zdrowia a nawet życia. Policjanci oczywiście w związku z rosnącą falą zakażeń będą sprawdzać, jak mieszkańcy stosują się do tych zaleceń. Będą kontrolować ulice miasta, będą sprawdzać centra handlowe, galerie handlowe również środki komunikacji miejskiej, giełdy a także lokale rozrywkowe. Na ulicach naszego miasta w najbliższym czasie pojawią się policjanci razem strażą miejską, razem z funkcjonariuszami Wojska Obrony Terytorialnej.

Pamiętajcie też o ograniczeniach dotyczących restauracji, imprez kulturalnych czy podróży komunikacją miejską, przypominała asp. szt. Marta Kaczyńska z częstochowskiej policji.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj