Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pogoń Szczecin kolejnym rywalem Rakowa Częstochowa

Facebook Twitter

8 miejsce z dorobkiem 35 punktów zajmuje w tabeli Ekstraklasy Raków Częstochowa. Przed zawodnikami Marka Papszuna kolejne ligowe spotkanie. W niedzielę (8.03.) częstochowianie zagrają z piąta w tabeli Pogonią Szczecin.

W rundzie jesiennej górą był Raków pokonując na wyjeździe Pogoń 1:2, a do niedzielnego spotkania nasi piłkarze podchodzą niepokonani od dwóch ostatnich meczów:

Wiadomo, że każde zwycięstwo cieszy i liczymy na kolejne, ale tutaj trzeba podejść z szacunkiem do rywala. Koncentracja od pierwsze do ostatniej minuty. To czy zdobędziemy punkty okaże się dopiero w niedzielę, więc tym bardziej zachęcamy kibiców, by na własne oczy przekonali się o tym, jaki będzie rezultat. Pogoń Szczecin jest groźna cały czas, a to, że mają obecnie gorszy moment nie oznacza, że są słabsi. To naprawdę dobra drużyna, która w czołówce tabeli jest nie przez przypadek i musimy na nich uważać. Myślę, że będzie to naprawdę fajny mecz dla kibiców. Każdy mecz jest małym finałem i każdy mecz przybliża do upragnionego celu, którym jest pierwsza ósemka tabeli PKO BP Ekstraklasy.

Klub pamięta, że 8 marca, to nie tylko święto piłki nożnej:

Ten dzień, to święto kobiet, dlatego będą przygotowane niespodzianki, dla naszych fanek i mamy nadzieję licznie zobaczyć je w niedzielę na stadionie w Bełchatowie. Tym bardziej, że oczywiście płeć piękna dodaje kolorytu tej dyscyplinie.

– na mecz zaprasza Daria Wollenberg rzecznik prasowy RKS Raków Częstochowa. Początek meczu w Bełchatowie o 12.30.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj