Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Podwójne zabójstwo w Gruszewni pod Częstochową? Trwają czynności śledcze [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Prawdopodobnie doszło do podwójnego zabójstwa w Gruszewni w powiecie kłobuckim. Prokuratura w Częstochowie potwierdza odnalezienie ciał dwóch kobiet. Do makabrycznego odkrycia doszło we wtorkowy wieczór (09.08).

fot. slaska.policja.gov.pl/

[AKTUALIZACJA]

Matka i córka nie żyją. To prawdopodobnie morderstwo

Prawdopodobnie doszło do podwójnego zabójstwa w Gruszewni w powiecie kłobuckim. Prokuratura w Częstochowie potwierdza odnalezienie ciał dwóch kobiet. Do makabrycznego odkrycia doszło we wtorkowy wieczór (09.08). Wstępne ustalenia wskazują, że do śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Zwłoki jednej z kobiet odkrył członek jej rodziny mieszkający nieopodal. Policjanci w budynku znaleźli drugie ciało. Już wiemy, że to 70 letnia matka i jej 48-letnia córka.

fot. slaska.policja.gov.pl/

Na miejscu od wczoraj (9.08) pracują policyjni śledczy wraz z technikiem kryminalistyki. Pracę kryminalnych nadzoruje prokurator z Prokuratury Rejonowej w Częstochowie. Śledczy ustalają przyczyny i okoliczności śmierci kobiet. Sekcja zwłok pozwoli precyzyjnie ustalić czas i przyczynę śmierci. Tyle wiemy na ten moment. Trwa poszukiwanie sprawcy lub sprawców morderstwa. Kłobuckich policjantów wspierają kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, mundurowi z katowickiego oddziału prewencji, policyjni przewodnicy wraz z psami służbowymi oraz strażacy OSP.

Dla dobra toczącego się postępowania policja i śledczy nie udzielają bliższych informacji. Na miejscu pracują prokurator oraz kryminalni z pomocą strażaków. Trwa poszukiwanie sprawców morderstwa.

 

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj