Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Po przerwie startuje piłkarska Ekstraklasa! Raków jedzie do Poznania!

Facebook Twitter

Na to z niecierpliwością czekali fani piłki nożnej z naszego miasta. Już w sobotę (08.02.) przed Rakowem ciężka przeprawa.

„Czerwono-niebiescy” wznawiają rywalizacją od meczu wyjazdowego z 7- krotnym mistrzem Polski – Lechem Poznań:

Lech Poznań – nie ukrywajmy – to jedna z najsilniejszych drużyn w tej chwili w PKO Ekstraklasie. Wiemy, że niedawno kontrakt z „Kolejorzem” podpisał Dani Ramirez, czyli jeden z najlepszych, najbardziej wyróżniających się zawodników – moim zdaniem- rundy jesiennej. Były zawodnik już w tej chwili ŁKS-u Łódź, niezwykle kreatywny, który nie jednokrotnie w pojedynkę na jesienni zdobywał punkty dla łódzkiego klubu sportowego, dlatego na pewno, jakość drużyny pod tym względem nie spadnie. Kalendarz ułożył się w taki sposób, że na „dzień dobry” gramy na początku z Lechem Poznań, potem u siebie w Bełchatowie z Legią Warszawa, potem też ciężki wyjazd do Gdyni. Musimy być tego świadomi, że gramy w Ekstraklasie i tak naprawdę każdy mecz jest ciężki, każdy rywal niezwykle wymagający natomiast znamy też swoją wartość i jedziemy do Poznania walczyć o jak najkorzystniejszy wynik.

Do Wielkopolski wybiera się także, liczna grupa kibiców „czerwono-niebieskich”:

W tej chwili mamy informację, że ok. 600-set osób pociągiem specjalnym udaje się do Poznania więc myślę, że w takie liczbie nasi fani będą  wspierać czerwono – niebieskich z perspektywy trybun przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu.(…) Na wielu meczach wspiera nas też spora rzesza sponsorów, osób które pomagają naszemu klubowi, z tego co wiem, do Poznania też się wybierają.

– powiedział Adrian Heluszka z Rakowa. Mecz z Lechem przy Bułgarskiej rozpocznie się o 17.30.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj