Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pływalnia Letnia czynna dłużej. W lipcu można się kąpać do 20.00

Facebook Twitter

Pływalnia Letnia – Dekabrystów w lipcu będzie czynna dłużej, kąpać się będzie można do godziny 20.00, kasy czynne będą do 19.00. Wszystko w związku z upałami i frekwencją!

Pływalnia Letnia MOSiR będzie w lipcu czynna jest od godz. 10.00 do 20.00, Park Wodny w Częstochowie, który w tym roku miał już ponad 112 tysięcy odwiedzających, zaprasza codziennie do godz. 22.00.

– przypomina MOSIR w Częstochowie.

W związku z dużą frekwencją oraz sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, w lipcu MOSiR wydłuża funkcjonowanie Pływalni Letniej przy ul. Dekabrystów. W lipcu pływalnia będzie zatem czynna codziennie w godzinach 10.00–20.00.

Park Wodny w Częstochowie, sąsiadujący z pływalnią, cieszy się od otwarcia we wrześniu 2021 r. dużą popularnością, nie tylko wśród częstochowian, ale także osób przyjezdnych. Obiekt MOSiR mógł pochwalić się w styczniu i marcu br. frekwencją odpowiednio 19,7 i 19,9 tys. odwiedzających miesięcznie.

Rekordowy był luty z feriami zimowymi – wówczas Park Wodny odwiedziło ponad 26,8 tys. osób. W kwietniu frekwencja wyniosła 18,2 tys. osób, a w maju, w którym od 16 do 31 maja w Parku trwała przerwa technologiczna, odnotowano ponad 8,5 tys. wejść. Czerwiec zamknie się liczbą ponad 19 tysięcy odwiedzających. Mimo przerwy technologicznej w maju, do połowy 2022 roku z Parku Wodnego skorzystało więc już ponad 112 tysięcy osób.

– wylicza ośrodek sportu.

Park Wodny w Częstochowie/ czestochowa.pl

Park Wodny jest otwarty codziennie w godzinach 10.00- 22.00 (część basenowa). Odwiedzający Park Wodny mogą korzystać w sezonie także z Pływalni Letniej i jej terenu (w ramach czasowych biletu zakupionego do Parku Wodnego oraz w godzinach otwarcia Pływalni).

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023