StartW Radiu Jura

Plenerowe studio Radia Jura pod filharmonią: Podsumowaliśmy tegoroczne wakacje! [FOTO]

Przede wszystkim jednak rozstrzygnęliśmy przygotowany wspólnie z Fundacją Chrześcijańską „Adullam” konkurs, w którym wygrać można było plecaki z wyprawką szkolną!

Nikt nie odchodził z pustymi rękami!

Plecak z wyposażeniem, kredki ołówki, blok techniczny, piórnik, długopisy, nożyczki i dużo dużo więcej przyborów szkolnych. To wszystko do wygrania dzisiaj było w naszym plenerowym studiu. Do kogo trafił kolejny plecak?

W naszym plenerowym studiu rozstrzygnęliśmy również konkurs dla młodych słuchaczy, w którym zadaniem było własne zinterpretowanie ulubionego wiersza, a nagrodą był m.in. wspomniany plecak!

W plenerowym żółto – niebieskim studiu Radia Jura gościliśmy również Prezes Fundacji Chrześcijańskiej Adullam – Elżbietę Ferenc, z którą wspólnie przygotowaliśmy czwartkowy (27.08.) konkurs dla naszych młodych słuchaczy. Fundacja w tym roku prowadzi już po raz kolejny akcję „Nowy plecak na nowy rok szkolny”…

W jaki sposób można wesprzeć fundację i przyszłoroczną edycję tej akcji?

W te kończące się wakacje, w naszym plenerowym studiu, które odwiedziło wiele miejsce w Częstochowie oraz w regionie, spotkać mogliście Kasię Ficę, Sylwię Maj oraz Pawła Stępniewskiego. Odliczamy już czas do kolejnych wakacji!

Zostaw komentarz