Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Plenerowa akcja na Dzień Matki na ulicach Częstochowy – 26 maja od godz. 16.00. Drogie mamy spodziewajcie się kwiatów

Facebook Twitter

Specjalna akcja plenerowa na Dzień Matki już 26 maja na ulicach miasta. W sześciu najbardziej uczęszczanych punktach na terenie Częstochowy, młodzież będzie wręczać paniom specjalnie wykonane drobne podarki oraz kwiaty.

fot. S. Hermann & F. Richter/ Pixabay

Chcemy uczcić wszystkie mamy, które będą przechadzały się ulicami naszego miasta. Dzieci i młodzież ze szkół częstochowskich zrobiły piękne serca z napisem „Dziękuję, że jesteś mamą”. Wspólnoty zakupiły ponad 500 róż. Dzieci i młodzież z harcerzami, różnymi wspólnotami będzie mamom rozdawała róże z hasłem „Dziękuję, że jesteś mamą”, które będzie wpisane do czerwonego serca, które przygotowały częstochowskie przedszkola i szkoły.

Jak mówi koordynująca plenerowy Dzień Matki, siostra Milena – inicjatorka wielu akcji w Częstochowie, mamy na zakupach czy wracające z pracy mogą zostać zaskoczone miłym gestem z okazji ich święta:

Akcja w plenerze, będzie kilka punktów – począwszy od pl. Biegańskiego, przez Kwadraty, następnie Wały Dwernickiego, nasze Stare Miasto, Jagiellończycy a także Promenada. W sześciu takich miejscach będzie stała młodzież, będą nasi harcerze ZHP. Dzieci i młodzież z naszego miasta po raz pierwszy w tym roku przygotowały trochę inaczej niż zwykle Dzień Matki. Dzień Matki, jakiego jeszcze nie było. 

Początek akcji w środę 26 maja o godz.16.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj