Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Planujesz podróż autostradą A4 w stronę Krakowa? Musisz przygotować się na utrudnienia

Facebook Twitter

Od środy (25.01.) rusza remont nawierzchni węzła w Brzęczkowicach. W związku z tym, wprowadzona zostaje zmiana w organizacji ruchu. Zwężona zostanie prawa części jezdni A4 w kierunku do Krakowa pod obiektem mostowym, przy utrzymaniu ruchu dwoma zawężonymi pasami i ograniczeniem prędkości do 60 km/h. Na łącznicy węzła relacji Łódź - Kraków ustawiony będzie znak STOP.

fot. gov.pl

Jakie będą dalsze etapy remontu o tym przeczytacie na radio90.pl/radiojura.pl Podczas całego remontu utrzymane zostaną dwa pasy ruchu w obu kierunkach, zarówno dla drogi ekspresowej S1, jak i autostrady A4.

Podczas całego remontu utrzymane zostaną dwa pasy ruchu w obu kierunkach, zarówno dla drogi ekspresowej S1, jak i autostrady A4. Remont nawierzchni węzła Brzęczkowice prowadzony będzie etapowo i obejmie swoim zasięgiem cały węzeł wraz z łącznicami. Planowane zakończenie prac prowadzonych przez koncesjonariusza autostrady A4 to koniec 2023 roku.

Planowane utrudnienia:

  • od 25 stycznia zawężenie prawej części jezdni A4 w kierunku do Krakowa pod obiektem mostowym, przy utrzymaniu ruchu dwoma zawężonymi pasami i ograniczeniem prędkości do 60 km/h. Na łącznicy węzła relacji Łódź – Kraków ustawiony będzie znak STOP;
  • od 26 stycznia zawężenie prawej części jezdni A4 w kierunku do Katowic pod obiektem mostowym, przy utrzymaniu ruchu dwoma zawężonymi pasami i ograniczeniem prędkości do 60 km/h. Na łącznicy węzła relacji Cieszyn – Katowice ustawiony będzie znak STOP.
  • Ponadto w godzinach wieczornych 29 stycznia, na jezdni drogi ekspresowej S1 w kierunku Łodzi nad autostradą A4, nastąpi czasowe zawężenie przejazdu do jednego pasa ruchu (w związku z przygotowaniami do prac remontowych). Wykonawca będzie montował betonowe bariery zabezpieczające i wyklejał oznakowanie poziome.
  • Od 30 stycznia na drodze ekspresowej S1 zajęta zostanie lewa część jezdni w kierunku Łodzi.

Podczas robót należy zwrócić szczególną uwagę na oznakowanie tymczasowe

Numer telefonu alarmowego do koncesjonariusza: 32 76 27 333.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj