Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Plac Daszyńskiego jest już przejezdny. Patrzcie na znaki i jeźdźcie ostrożnie

Facebook Twitter

Od dzisiaj przejedziemy także nowo wybudowanym przy Kościele świętego Zygmunta - rondem. Drogowcy proszą jednak o jeszcze odrobinę cierpliwości. Ostateczny czas zakończenia przebudowy inwestycji w tamtym rejonie to koniec listopada.

Do tego czasu ulica Nadrzeczna będzie oznakowana jako jednokierunkowa (od ul. Strażackiej do ul. Warszawskiej). Dodatkowo ruch jednokierunkowy wprowadzony będzie na odcinku ul. Warszawskiej od ul. Krótkiej do ul. Garibaldiego i na ul. Spadek od ul. Warszawskiej do ul. Nadrzecznej. Oprócz tego nadal przez kilka dni zamknięta będzie ul. Berka Joselewicza.

Od dzisiaj (18.11.) zmieniają się także trasy autobusów MPK. Inaczej pojedzie aż 17 linii autobusowych, te których trasa prowadzi przez centrum miasta. Te zmiany, jak informuje MPK i Zarząd dróg mają być ostateczne i powinny obowiązywać w najbliższych latach.

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że po ukończeniu prac nad kształtem ostatecznej mapy tras komunikacji miejskiej w Częstochowie, zdecydowano o zmianie tras linii autobusowych nr 10, 11, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, N2 i N4.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 14 lipca 2024