Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Pirat drogowy w Podłężu Szlacheckim. 72-latek przekroczył prędkość o ponad 50 km/h

W terenie zabudowanym jechał o 52 km/h za szybko. 72-latek za kierownica bmw został zatrzymany w Podłężu Szlacheckim.

Pirat drogowy
fot. Pixabay

Szacowany czas czytania: 00:42

Pirat drogowy w Podłężu Szlacheckim

Wczoraj (9.07.) kilka minut po godzinie 18.00, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli 72-letniego kierowcę bmw. Mieszkańca powiatu kłobuckiego teren zabudowany przemierzał z prędkością 102 km/h, czyli o 52 km/h za szybko. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące, a dodatkowo mundurowi ukarali go mandatem karnym w kwocie 1500 złotych, a do jego konta dopisano 13 punktów karnych.

Droga, którą poruszał się kierowca bmw w Podłężu Szlacheckim jest miejscem, które często jest oznaczane przez mieszkańców, za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako miejsce, po którym kierowcy poruszają się z nadmierną prędkością.

Czytaj także:

REKLAMA