Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Piłkarze Rakowa w najbliższych dniach na boisku w meczach swoich reprezentacji

Facebook Twitter

Trwa przerwa w rozgrywkach Ekstraklasy spowodowana meczami reprezentacji. To jednak nie oznacza, że nie zobaczymy piłkarzy Rakowa w najbliższych dniach na boisku. Po raz kolejny dobra gra „czerwono-niebieskich” została zauważona przez selekcjonerów reprezentacji.

Szansę gry dla swoich krajów mają Vladislavs Gutkovskis i Valerian Gwilia oraz w młodzieżówce Kacper Trelowski i Daniel Szęlągowski. W ramach drugiej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej mecze rozgrywane będą w dniach do 12 października.

Najwcześniej szansę występu będą mieli młodzi zawodnicy Rakowa Kacper Trelowski i Daniel Szelągowski oraz popularny „Gutek”. Dzisiaj (08.10.) reprezentacja Polski do lat 21 zmierzy się na wyjeździe z Węgrami w meczu eliminacyjnym młodzieżowych Mistrzostw Europy.

W ten sam dzień Łotwa Gutkovskisa zagra z Holandią, ale w ramach eliminacji Mistrzostw Świata.

Z kolei w sobotę w barwach Gruzji może zagrać Vako Gwilia. Jego reprezentacja zmierzy się z Grecją, także w ramach spotkań podczas eliminacji Mistrzostw Świata.

Jednocześnie trener Marek Papszun zdecydował, że reszta naszych piłkarzy nie będzie próżnować. W sobotę Raków rozegra sparing kontrolny z Podbeskidziem Bielsko- Biała. Mecz będzie zamknięty dla kibiców i mediów.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj