Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Piłkarze Rakowa i Skry zagrają dzisiaj (28.04) o ligowe punkty

Facebook Twitter

Przed kibicami futbolu z naszego miasta emocjonująca piłkarska środa. O godzinie 15.00 Skra Częstochowa podejmie na stadionie przy ulicy Loretańskiej drugą drużynę Lecha Poznań, będzie to mecz w ramach 30 kolejki eWinner 2 ligi. Raków Częstochowa rozegra dzisiaj "awansem" spotkanie 28 kolejki PKO Ekstraklasy, o godzinie 19.00 zmierzy się na wyjeździe z Jagiellonią Białystok.

Przed Skrą Częstochowa szansa na przełamanie kiepskiej passy 4 kolejnych ligowych porażek. Dzisiejszy rywal naszych piłkarzy w 2 lidze zajmuje przedostatnie miejsce, jednak na pewno nie można lekceważyć młodych piłkarzy Lecha Poznań. Podopieczni trenera Marka Gołębiewskiego znajdują się wciąż na wysokim 5 miejscu, z dużymi szansami na grę w fazie play-off o awans do 1 ligi i muszą dzisiaj udźwignąć rolę faworyta spotkania.
Piłkarze Rakowa Częstochowa dzisiejszym spotkaniem z Jagiellonią wkraczają w fazę spotkań, które zadecydują o tym czy sezon 2020/2021 zakończy się największymi sukcesami w historii klubu. W niedzielę (02.05) przed podopiecznymi trenera Marka Papszuna najważniejszy mecz sezonu, czyli finał Pucharu Polski z Arką Gdynia. Można spodziewać się, że w wyjściowym składzie Rakowa na mecz w Białymstoku zobaczymy spor zmian, podobnie jak w spotkaniu z Wartą Poznań sprzed tygodnia.
Trzymamy kciuki za nasze drużyny!

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj